LOADING

Type to search

Diyet Uygularken Yapılan Hatalar

backlinktr.biz | 523: Origin is unreachable

Error 523 Ray ID: 4da05e9d381e7d06 • 2019-05-20 18:28:20 UTC

Origin is unreachable

You

Browser

Working
Munich

Cloudflare

Working
backlinktr.biz

Host

Error

What happened?

The origin web server is not reachable.

What can I do?

If you're a visitor of this website:

Please try again in a few minutes.

If you're the owner of this website:

Check your DNS Settings. A 523 error means that Cloudflare could not reach your host web server. The most common cause is that your DNS settings are incorrect. Please contact your hosting provider to confirm your origin IP and then make sure the correct IP is listed for your A record in your Cloudflare DNS Settings page. Additional troubleshooting information here.

DİYET ZAYIFLAMA

Diyet Uygularken Yapılan Hatalar

admin Ara 12
Share

Diyet yapan birçok kişi aynı hataları yapmaya eğilimlidir. Fakat bunların farkında olmak ve yapacağınız birtakım fiziksel ve ruhsal değişiklikler  diyet sürecinde sıklıkla yapılan hatalara düşmemenizi sağlar.

Yavaş Bir İlerleme Her Zaman Daha İyidir!

Bir diyet uygulayan insanların yaptığı ilk hata gerçekdışı bir şekilde, hızlıca kilo vermeye veya almaya çalışmalarıdır. Yapılan araştırmalar hızlı bir şekilde kilo veren kişilerin daha  hızlı kilo aldıklarını, ayrıca meydana gelen hızlı değişimlerden vücudun çok fazla olumsuz etkilendiğini göstermiştir.

Herkesin Bünyesi Farklıdır.

Bazı diyet uygulayanlar ilk birkaç haftada istenilen miktarda kilo verse de  bu herkesin aynı  şekilde o miktarda kilo vereceği anlamına gelmez. Herşeyi aynen uygulamanıza rağmen kilolarınızdan hala kurtulmadıysanız ve çabalarınızın boşa  olduğu düşüncesine kapıldıysanız bile bu vazgeçmeniz için bir sebep değildir. Her insanın bünyesinin işleyişinin farklı olduğunu unutmayınız.Uyku düzeni de önemlidir.

Kilo Kaybetmek Nadiren Devamlılığını Korur.

Diyet yaparken ilk birkaç hafta içerisinde beklenenin üstünde bir sonuç alabilirsiniz. Fakat daha sonra kilo vermeniz yavaşlayabilir. Hızlı bir şekilde kilo vereceğiniz , yavaş bir şekilde kilo vereceğiniz hatta tüm çabalarınıza rağmen çok az bir yol katettiğiniz haftalar olacak. Hiçbir zaman için  önceden yapılan hesaplarla ve tahminlerle hareket etmeyin. Çünkü hesaplarınız ve beklentleriniz vücudunuzun karmaşık işleyişi nedeniyle her zaman  tutmayabilir. Böyle bir durumda mücadele özgüveninizi yitirebilirsiniz.

Tags:

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *