LOADING

Type to search

Diyet Uygularken Yapılan Hatalar

backlinktr.biz | 522: Connection timed out

Error 522 Ray ID: 439d660cd41564e7 • 2018-07-13 17:17:10 UTC

Connection timed out

You

Browser

Working
Frankfurt

Cloudflare

Working
backlinktr.biz

Host

Error

What happened?

The initial connection between Cloudflare's network and the origin web server timed out. As a result, the web page can not be displayed.

What can I do?

If you're a visitor of this website:

Please try again in a few minutes.

If you're the owner of this website:

Contact your hosting provider letting them know your web server is not completing requests. An Error 522 means that the request was able to connect to your web server, but that the request didn't finish. The most likely cause is that something on your server is hogging resources. Additional troubleshooting information here.

DİYET ZAYIFLAMA

Diyet Uygularken Yapılan Hatalar

admin Ara 12
Share

Diyet yapan birçok kişi aynı hataları yapmaya eğilimlidir. Fakat bunların farkında olmak ve yapacağınız birtakım fiziksel ve ruhsal değişiklikler  diyet sürecinde sıklıkla yapılan hatalara düşmemenizi sağlar.

Yavaş Bir İlerleme Her Zaman Daha İyidir!

Bir diyet uygulayan insanların yaptığı ilk hata gerçekdışı bir şekilde, hızlıca kilo vermeye veya almaya çalışmalarıdır. Yapılan araştırmalar hızlı bir şekilde kilo veren kişilerin daha  hızlı kilo aldıklarını, ayrıca meydana gelen hızlı değişimlerden vücudun çok fazla olumsuz etkilendiğini göstermiştir.

Herkesin Bünyesi Farklıdır.

Bazı diyet uygulayanlar ilk birkaç haftada istenilen miktarda kilo verse de  bu herkesin aynı  şekilde o miktarda kilo vereceği anlamına gelmez. Herşeyi aynen uygulamanıza rağmen kilolarınızdan hala kurtulmadıysanız ve çabalarınızın boşa  olduğu düşüncesine kapıldıysanız bile bu vazgeçmeniz için bir sebep değildir. Her insanın bünyesinin işleyişinin farklı olduğunu unutmayınız.Uyku düzeni de önemlidir.

Kilo Kaybetmek Nadiren Devamlılığını Korur.

Diyet yaparken ilk birkaç hafta içerisinde beklenenin üstünde bir sonuç alabilirsiniz. Fakat daha sonra kilo vermeniz yavaşlayabilir. Hızlı bir şekilde kilo vereceğiniz , yavaş bir şekilde kilo vereceğiniz hatta tüm çabalarınıza rağmen çok az bir yol katettiğiniz haftalar olacak. Hiçbir zaman için  önceden yapılan hesaplarla ve tahminlerle hareket etmeyin. Çünkü hesaplarınız ve beklentleriniz vücudunuzun karmaşık işleyişi nedeniyle her zaman  tutmayabilir. Böyle bir durumda mücadele özgüveninizi yitirebilirsiniz.

Tags:

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *