LOADING

Type to search

Diyete Başlamadan Önce Bunları Yapın

404 Not Found

404

Not Found

The resource requested could not be found on this server!


Proudly powered by LiteSpeed Web Server

Please be advised that LiteSpeed Technologies Inc. is not a web hosting company and, as such, has no control over content found on this site.

SAĞLIKLI BESLENME ZAYIFLAMA

Diyete Başlamadan Önce Bunları Yapın

admin Şub 2
Share

1- Gerçekten tam bir iradeyle zayıflamaya hazırsınız? Değilseniz önce ruhsal ve zihinsel olarak hazırlanın.

2- Bir başkası için yararlı veya etkili olabilen diyetler sizin için aynı oranda başarılı olmayabilir. Diyeti seçerken yaş, cinsiyet, tıbbi özellikler ve vücut tipinizi dikkate alın.

3– Diyet için gereken malzemeleri veya yemekleri önceden hazırlayın.

4- Sadece diyetle zayıflanmaz. Diyetle birlikte mutlaka düzenli hareket edin. Ayrıca masajın, doğal-bitkisel preparatların, çayların, baharatların, psikolojik desteklerin ve gerektiğinde yardımcı zayıflama aletlerinin de önemi büyüktür.

5- Hiçbir diyet tek başına bir mucize değildir. Sabırla uygulandığında işe yarar. Artık bir sistemi seçtinizmi doktor kontrolünde ve çok tecrübeye güvenin.

6- Eğer bir kişi sağlıklı ve bilinçli beslenmeyi alışkanlık haline getirir veya yaşam tarzına dönüştürebilir bilirse o zaman başarı gelir ve verilen kilolar geri alınmaz. Ancak sadece yaza ince girmek için belli bir dönem zayıflanmak amaçlanıyorsa sonra tekrar yanlış beslenme veya yaşam tarzına geri dönülürse ‘Yo yo Sendromu’ denilen durumla karşı karşıya kalırsınız. Bir verir bir alırsınız ve bu durum metabolizmanız için hiç de iyi bir durum değildir.

7- Şimdi bu gece yatmadan önce sabah diyet ve zayıflama programına başlıyorum diye konsantre olun, geriye doğru 5 dakika durarak gözlerinizi kapatın ve 2 ay sonra kendinizi olduğunuzdan daha ince, sağlıklı ve güzel hayal edin. Bu hayali zihninize yazın ve doğadan, sizi yaratan enerji çekin, destek ve motivasyon isteyin.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *