LOADING

Type to search

Göbeğimi nasıl eritirim? (Kural 2)

backlinktr.biz | 522: Connection timed out

Error 522 Ray ID: 439ed456f5a29768 • 2018-07-13 21:27:14 UTC

Connection timed out

You

Browser

Working
Frankfurt

Cloudflare

Working
backlinktr.biz

Host

Error

What happened?

The initial connection between Cloudflare's network and the origin web server timed out. As a result, the web page can not be displayed.

What can I do?

If you're a visitor of this website:

Please try again in a few minutes.

If you're the owner of this website:

Contact your hosting provider letting them know your web server is not completing requests. An Error 522 means that the request was able to connect to your web server, but that the request didn't finish. The most likely cause is that something on your server is hogging resources. Additional troubleshooting information here.

SAĞLIKLI BESLENME ZAYIFLAMA

Göbeğimi nasıl eritirim? (Kural 2)

admin Ara 12
Share

 

Her kahve ve çay sonrası 1 bardak su için.Çok fazla çay ve kahve içmek vücut fizyolojisinde aksamalara neden olur. Vücudumuz direnç sağlamak için suya ihtiyaç duyuyor, ancak susuz kaldıkça ve yerine çay kahve gibi içecekler içildiği zaman  vücut bu içecekleri su olarak kullanmaz ve su içme isteğini azaltabileceği için metabolizmayı yavaşlatır.Çok fazla çay ve kahve içmek vücudumuzda ödemi artırır ve şişkinlik oluşturur bu sebeple içebildiğiniz kadar su içmenizi öneriyoruz.Genellikle günlük en az 2-3 litre su içmek önerilir ve suyu bi seferde değil yudum yudum içmek çok önemlidir.Susama isteği vücudun çalışmasının göstergesidir bu yüzdendirki küçük çocuklar sürekli su içmek arzusundadırlar.Sürekli işyerinizde gelen misafirinizle veya ortamdan kaynaklı çay ve kahve tüketimi varsa bunların beraberinde suda alın ve yudum yudum için.Göbeğinizi eritebilmek için yediklerinizin yanında sporda olmazsa olmazlar arasındadır.

 

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *