LOADING

Type to search

Göbek Yağlarını Eriten Gıdalar

404 Not Found

Not Found

The requested URL /panelr00t/dosyalar/linkler/sagliklidiyetler.org.php was not found on this server.

DİYET LİSTELERİ

Göbek Yağlarını Eriten Gıdalar

admin Şub 2
Share

1. Baklagiller göbek yağlarının baş düşmanıdır. İçeriğinde yağ oranları çok düşüktür. Protein, lif ve potasyum açısından zengin oldukları için geç acıktırır ve hazmı kolaylaştırır.
2. Normal insanın günlük kalori ihtiyacı 2000 dir. Bazen daha fazla kalori alabilirsiniz. Bunlardan kurtulmak içinse biberiye ve yeşil çay ideal yöntemdir. Günde 2 bardak biberiye çayı 100 kalori yakıyor, yeşil çay 150 kalori.
3. Yumurtanın beyazı protein açısından zengindir ve tok tutarak açlık hissini geciktiriyor. Aynı zamanda iyi bir idrar söktürücü.
4. Zeytinyağının içerdiği Omega yağ asitleri kalori yakmaya yardımcı olur. Salatalara günde bir yemek kaşığı zeytinyağı ilave ederek, kilolalarınızı azaltmayı kolaylaştırabilirsiniz.
5. Şekerleme isteği geldiğinde çikolatadan önce başvuracağınız gıda üzüm olmalıdır. Çünkü en sağlıklı çözüm yoludur.
6. Göbek yağlarını eritmenin en basit yollarından biri de limon suyudur. Bir bardak suya yarım limonun suyunu sıkıp içmek zayıflamanıza yardım eder.
Mide problemi olanlar limon kullanımına dikkat etmelidir.Bunların yanı sıra spor yapmaktan göbek yağları için vazgeçilmez bir unsurdur.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *