LOADING

Type to search

Sıcak Su Zayıflatırmı?

404 Not Found

404

Not Found

The resource requested could not be found on this server!


Proudly powered by LiteSpeed Web Server

Please be advised that LiteSpeed Technologies Inc. is not a web hosting company and, as such, has no control over content found on this site.

DİYET ZAYIFLAMA

Sıcak Su Zayıflatırmı?

admin Nis 4
Share

 

Sağlıklı yaşam için en gerekli ihtiyaçlarımızın başında gelen suyun zayıflamaya etkisi iyi bilinir. Ancak yapılan araştırmalar sonucunda sıcak suyun soğuk suya göre çok daha fazla kilo verdirdiği onaylanmıştır. Güne bir bardak sıcak su ile başlamak metabolizmanızın hızlanmasını sağlar hızlı kilo vermenize yardımcı olacaktır. Gün içerisinde tükettiğiniz suyun içerisine birkaç damla limon suyu ilave ederek sıcak suyun etkisini daha da artırabilirsiniz.Sıcak su içerek kısa sürede kilolardan kurtulabilirsiniz!
Metabolizmayı daha hızlı çalışmasını sağlayarak bölgesel yağların erimesini kolaylaştıran sıcak su özellikle aşırı iştahı olanların diyet yapmalarını kolaylaştırıyor.İştahı kapatarak uzun süre tokluk hissi veren sıcak su aynı zamanda vücutta yağ birikmesini engeller ve selülit oluşumunu önler. Sağlıklı yaşamın bir parçası olan su kan dolaşımını hızlandırır ve vücut ısısını dengede tutar.Diyetle birlikte spor yapan kişilerin vücut ısılarını korumaları oldukça önemlidir. Vücut sıcaklığında yaşanan ani değişimler kilo vermenize engel olur. Bu nedenle uzun süre vücut ısısını dengede tutan sıcak su ile vücuttan toksinlerin atılmasını kolayca sağlayabilirisiniz.Sindirim sistemini düzenleme yenilen besinlerin hızlı bir şekilde sindirilmesini ve kalori yakma da yardımcı olur. Gastrit ve reflü oluşumunu önler. Kana hızlı bir şekilde karışan sıcak su diyet yaparken gün içinde kendinizi halsiz hissetmenize engel olur.Diyet yapanların enerji kaybetmesini önleyerek kişinin kendini huzurlu hissetmesini sağlar. Yatmadan önce içilen bir bardak sıcak su kasları gevşeterek iç organların düzenli çalışmasına yardımcı olur. Bu da sizin daha derin bir uykuya dalmanızı kolaylaştırır. Sabahları içilen sıcak su ise vücuttan toksinlerin atılmasını hızlandırır. Hemde kabızlığı ve tümör oluşumunu engeller. Böylece kısa sürede fazlalıklardan kurtulabilirsiniz.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *