LOADING

Type to search

Yatarak Zayıflayın

404 Not Found

404

Not Found

The resource requested could not be found on this server!


Proudly powered by LiteSpeed Web Server

Please be advised that LiteSpeed Technologies Inc. is not a web hosting company and, as such, has no control over content found on this site.

DİYET ZAYIFLAMA

Yatarak Zayıflayın

admin Şub 2
Share

Egzersiz:
Yatmadan önce ağır egzersizler yapmamaya dikkat edin. Kalp ritminizi hızlandırır ve uyumanızı zorlaştırır. Yapacağınız egzersizlerin sizi rahatlatıcı etkisi olmasına özen gösterin. Sert ve yorucu egzersizler yerine yoga ve meditasyon yöntemlerini deneyin.

Üzüm suyu:
Yapılan araştırmalarda, üzümde bulunan resveratrol adlı madde vücudunuzda yağ yakmak sürecini büyük ölçüde hızlandırır. Yatmadan önce bir bardak üzüm suyu hem sağlıklı beslenmeniz açısından hem de vücudunuzdan kötü yağları temizlemeniz açısından mükemmel bir yöntem olacaktır.

Çıplak yatın:
Uzmanlar çıplak yatan kişilerin yağ yakmasını hızlandırdığını öne sürüyor. Bu durum, uyku sırasında vücudunuzun soğuyarak ısınmak için yağları yakmasıyla gerçekleşiyor. Dolayısıyla çıplak yatan kişilerde metabolizma hızı daha fazladır.

Aydınlık odada uyumayın!
Aydınlık bir odada uyumak, vücudun melantonin üretimini durdurmaktadır. Bu durum, yorgun uyanmanıza ve sabahları daha çok yemek yemenize neden olur.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *