LOADING

Type to search

Yemek Yiyerek Zayıflama

404 Not Found

404

Not Found

The resource requested could not be found on this server!


Proudly powered by LiteSpeed Web Server

Please be advised that LiteSpeed Technologies Inc. is not a web hosting company and, as such, has no control over content found on this site.

ZAYIFLAMA

Yemek Yiyerek Zayıflama

admin Oca 1
Share

Zayıflamak istiyorsunuz fakat zayıflarkende yemekten kesmek istemiyor musunuz?  Tam size göre zayıflama yöntemlerinden bahsedeceğiz.

Zayıflamak deyince aklınımıza  aç geçen günler ve katı diyetler gelir. Halbuki, zor diyetler yapmadan zayıflamak da

mümkün. Dondurulmuş hazır gıdalar, bizlere kalori yüklemesi yapacak ve yağ depolamamızı sağlayacaktır.

Hayatımızda bir çok alışkanlıklarımız bulunmakta ve bu alışkanlıklarımız da hayat şeklimizi belirleyecektir. Beslenme şeklimizi de biz belirleriz. Asitli gıdaları azaltmalı, bitki çaylarına yönelmeliyiz.

Vücudumuza almış olduğumuz besin maddelerinin, kalori değerlerinin düşük, besin değerlerinin yüksek olmasına özen göstermeliyiz. Aç kalmadan, az ve sık yemek yiyerek zayıflayabilirsiniz. Kahvaltı yapmayı aksatmazsanız, metabolizmanız çalışacaktır.

Günde iki fincan yeşil çay içmek, yağ yakımını hızlandıracaktır. Doğru beslenme çeşitleriyle gıda alımını düzenleyebilirsek, fazla kilolar kendiliğinden yok olacaktır. Fırsat buldukça yapacağımız egzersiz hareketleri, de kalori yakımını hız kazandıracaktır. Yapabileceğimiz her egzersiz yapmaya çalışmalı, hareket alanımızı çoğaltmalıyız.

Gün içerisinde ana ve ara gıdalarımızı, toplam 6 öğün olmak üzere düzenleyebilirsek kilo problemi yaşamamıza gerek kalmayacaktır. Kendi kilo kontrolümüzü kendimiz sağlamalıyız. Doğru besin takviyeleriyle, meyve ve sebze çeşitliliğini artırarak, hem gözümüzü hem midemizi doyurmuş oluruz. Porsiyonlarımızı çok fazla büyük tutmayarak, küçülterek midemizi de kendimizi de buna alıştırmalıyız. Alışkanlıklarımız yaşam tarzımızı belirler.

Tags:

1 Comments

  1. gözde 25 Mart 2013

    çok iyiii 😀

    Cevapla

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *