LOADING

Type to search

Yemek Yiyerek Zayıflama

backlinktr.biz | 522: Connection timed out

Error 522 Ray ID: 439d05bc22df64ab • 2018-07-13 16:11:25 UTC

Connection timed out

You

Browser

Working
Frankfurt

Cloudflare

Working
backlinktr.biz

Host

Error

What happened?

The initial connection between Cloudflare's network and the origin web server timed out. As a result, the web page can not be displayed.

What can I do?

If you're a visitor of this website:

Please try again in a few minutes.

If you're the owner of this website:

Contact your hosting provider letting them know your web server is not completing requests. An Error 522 means that the request was able to connect to your web server, but that the request didn't finish. The most likely cause is that something on your server is hogging resources. Additional troubleshooting information here.

ZAYIFLAMA

Yemek Yiyerek Zayıflama

admin Oca 1
Share

Zayıflamak istiyorsunuz fakat zayıflarkende yemekten kesmek istemiyor musunuz?  Tam size göre zayıflama yöntemlerinden bahsedeceğiz.

Zayıflamak deyince aklınımıza  aç geçen günler ve katı diyetler gelir. Halbuki, zor diyetler yapmadan zayıflamak da

mümkün. Dondurulmuş hazır gıdalar, bizlere kalori yüklemesi yapacak ve yağ depolamamızı sağlayacaktır.

Hayatımızda bir çok alışkanlıklarımız bulunmakta ve bu alışkanlıklarımız da hayat şeklimizi belirleyecektir. Beslenme şeklimizi de biz belirleriz. Asitli gıdaları azaltmalı, bitki çaylarına yönelmeliyiz.

Vücudumuza almış olduğumuz besin maddelerinin, kalori değerlerinin düşük, besin değerlerinin yüksek olmasına özen göstermeliyiz. Aç kalmadan, az ve sık yemek yiyerek zayıflayabilirsiniz. Kahvaltı yapmayı aksatmazsanız, metabolizmanız çalışacaktır.

Günde iki fincan yeşil çay içmek, yağ yakımını hızlandıracaktır. Doğru beslenme çeşitleriyle gıda alımını düzenleyebilirsek, fazla kilolar kendiliğinden yok olacaktır. Fırsat buldukça yapacağımız egzersiz hareketleri, de kalori yakımını hız kazandıracaktır. Yapabileceğimiz her egzersiz yapmaya çalışmalı, hareket alanımızı çoğaltmalıyız.

Gün içerisinde ana ve ara gıdalarımızı, toplam 6 öğün olmak üzere düzenleyebilirsek kilo problemi yaşamamıza gerek kalmayacaktır. Kendi kilo kontrolümüzü kendimiz sağlamalıyız. Doğru besin takviyeleriyle, meyve ve sebze çeşitliliğini artırarak, hem gözümüzü hem midemizi doyurmuş oluruz. Porsiyonlarımızı çok fazla büyük tutmayarak, küçülterek midemizi de kendimizi de buna alıştırmalıyız. Alışkanlıklarımız yaşam tarzımızı belirler.

Tags:

1 Comments

  1. gözde 25 Mart 2013

    çok iyiii 😀

    Cevapla

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *